Akrüülmaal Alates 1. veebruarist - 26. aprillini 2018. Kolmekuulise kursuse maht on 36 tundi. Maksumus ühes kuus 40. - eurot. Kõik vajalikud materjalid ja maalitarbed on kohapeal olemas. Õpime akrüülmaali tehnikaid, värvitoonide segamist ja värvus-õpetust. Käsitleme kompositsiooniõpetust, soovijad saavad katsetada ka abstraktse kompositsiooni loomist. Maalime kauneid eesti maastikke. Katsetame koopiate maalimist. Proovime kätt omaloomingus ja kavandame ise mõned maalid. Individuaalne juhendamine. Osaleda võivad algajad ja edasijõudnud. Akrüülmaali kursusel valminud tööde näitus toimub Saue Linna Raamatukogus 2. 05 - 13. 05. 2018 Juhendaja Virve Laan. Kursusele on veel vabu kohti. Huvilistel palume registreerida aadressil huvikeskus@saue. ee Autor Liia Lumilaid Akrüülmaal

Akrüülmaal

21. dets. 2017

Alates 1. veebruarist - 26. aprillini 2018. Kolmekuulise kursuse maht on 36 tundi. Maksumus ühes kuus 40.- eurot. Kõik vajalikud materjalid ja maalitarbed on kohapeal olemas.
Õpime akrüülmaali tehnikaid, värvitoonide segamist ja värvus-õpetust. Käsitleme kompositsiooniõpetust, soovijad saavad katsetada ka abstraktse kompositsiooni loomist.
Maalime kauneid eesti maastikke. Katsetame koopiate maalimist.
Proovime kätt omaloomingus ja kavandame ise mõned maalid.
Individuaalne juhendamine. Osaleda võivad algajad ja edasijõudnud.

Akrüülmaali kursusel valminud tööde näitus toimub Saue Linna Raamatukogus 2.05 - 13.05. 2018

Juhendaja Virve Laan.
Kursusele on veel vabu kohti. Huvilistel palume registreerida aadressil huvikeskus@saue.ee

Akrüülmaal
Akrüülmaal

Näituse avamine raamatukogus. 

Laugas Mukri rabas.. Autor Liia Lumilaid

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, koduloo- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Saues
Loodusteaduse huviring, kodulooring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia, skulptuur ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akrüülmaal

Näituse avamine raamatukogus   Laugas Mukri rabas Alates 1. veebruarist - 26. aprillini 2018. Kolmekuulise kursuse maht on 36 tundi. Maksumus ühes kuus 40.- eurot. Kõik vajalikud materjalid ja maalitarbed on kohapeal olemas. Õpime akrüülmaali tehnikaid, värvitoonide segamist ja värvus-õpetust. Käsitleme kompositsiooniõpetust, soovijad saavad katsetada ka abstraktse kompositsiooni loomist.Maalime kauneid eesti maastikke. Katsetame koopiate maalimist.Proovime kätt omaloomingus ja kavandame ise mõned maalid. Individuaalne juhendamine. Osaleda võivad algajad ja edasijõudnud.Akrüülmaali kursusel valminud tööde näitus toimub Saue Linna Raamatukogus 2.05 - 13.05. 2018Juhendaja Virve Laan.Kursusele on veel vabu kohti. Huvilistel palume registreerida aadressil huvikeskus@saue.ee

Akrüülmaal

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »