Animatsiooniring Tule multikaid tegema! Animaring toimub koostöös MTÜ Nukufilmi Lastestuudioga. Alustame 9. septembrist 2019 Kolmapäeviti kell16. 00-17. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja õpetaja Erik Alunurm. Kasutusel graafikalauad digi-joonisfilmi tegemiseks. Kuutasu 16. - eur. Lastel on võimalus proovida grupitööd ja igal lapsel valmib erinevates tehnikates animaklippe Animatsiooniring

Animatsiooniring

Tule multikaid tegema!
Animaring toimub koostöös MTÜ Nukufilmi Lastestuudioga.
Alustame 9. septembrist 2019
Kolmapäeviti kell16.00-17.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.
Juhendaja õpetaja Erik Alunurm.
Kasutusel graafikalauad digi-joonisfilmi tegemiseks.
Kuutasu 16.- eur.

Tegevuse põhirõhk on erinevate animatsioonitehnikate läbikatsetamisel ja õpilase praktilisel kogemusel kuidas klassikalise animatsiooni võtteid filmi- ja meediakunstis rakendatakse.

Filmi tegemise spetsiifika võimaldab arendada omakäelist osavust, püsivust, aja ja värvide tunnetust, loo jutustamise ning koostöö oskust. Õpitakse tungima muusika, kujutava kunsti ja näitemaailma saladustesse.

 

Nukufilmi Lastestuudio animaringis ergutame takka loovust ning õpime oma mõtteid väljendama mitmes erinevas keeles - pildis, helis, lugu jutustades. See on koht, kus luua, katsetada ja mängida ideedega, mitte kaotada julgust esitada oma mõtteid ning kuulata ja näha teiste nägemusi. Tutvume animatsiooni olemuse ja erinevate animatsiooniliikide, optilise illusiooni tekkimise ning filmitegemise etappidega. Samm sammult teeme üheskoos läbi idee loomise, tegelaste ja dekoratsioonide meisterdamise, oma filmiklipi salvestamise ja helindamise. Lastel on võimalus proovida grupitööd ja igal lapsel valmib erinevates tehnikates animaklippe.

Animatsiooniring

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Animatsiooniring

Tegevuse põhirõhk on erinevate animatsioonitehnikate läbikatsetamisel ja õpilase praktilisel kogemusel kuidas klassikalise animatsiooni võtteid filmi- ja meediakunstis rakendatakse Filmi tegemise spetsiifika võimaldab arendada omakäelist osavust, püsivust, aja ja värvide tunnetust, loo jutustamise ning koostöö oskust Tule multikaid tegema!Animaring toimub koostöös MTÜ Nukufilmi Lastestuudioga.Alustame 9. septembrist 2019Kolmapäeviti kell16.00-17.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis.Juhendaja õpetaja Erik Alunurm.Kasutusel graafikalauad digi-joonisfilmi tegemiseks. Kuutasu 16.- eur.

Animatsiooniring

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »