Huvikeskuse eesmärgid Saue Huvikeskusel on kaks peamist tegevussuunda - pakkuda huviharidust ning korraldada ja vahendada avalikke kultuurisündmusi Saue linnas ja lähiümbruskonnas.   Huvikeskuse eesmärgid

Huvikeskuse eesmärgid

Saue Huvikeskusel on kaks peamist tegevussuunda - pakkuda huviharidust ning korraldada ja vahendada avalikke kultuurisündmusi Saue linnas ja lähiümbruskonnas.

Pakume õpilastele uuenenud õppekavade alusel kaasaegset ja konkurentsivõimelist  huviharidust mitmes erinevas valdkonnas.

 

Korraldame koolitusi, kursuseid ja töötubasid täiskasvanutele, kus osaleb õppeaasta jooksul keskmiselt sadakond inimest.

Korraldame avalikke kultuurisündmusi ning vahendame professionaalset kultuuri Saue linnas.

 

Koordineerime ja korraldame koostöös vabaühendustega kultuurisündmusi ja konkursse ning arendame rahvakultuuri Saue linnas ja vallas. 

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Huvikeskuse eesmärgid

Pakume õpilastele uuenenud õppekavade alusel kaasaegset ja konkurentsivõimelist  huviharidust mitmes erinevas valdkonnas   Korraldame koolitusi, kursuseid ja töötubasid täiskasvanutele, kus osaleb õppeaasta jooksul keskmiselt sadakond inimest Saue Huvikeskusel on kaks peamist tegevussuunda - pakkuda huviharidust ning korraldada ja vahendada avalikke kultuurisündmusi Saue linnas ja lähiümbruskonnas.

Huvikeskuse eesmärgid

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »