Kunstikonkurss 2020 Mina ja Saue Huvikeskus kuulutab välja kunstikonkursi 2020 teemal “Mina ja mood”. Ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat. Mood ei ole ainult rõivad, mood on kõigis eluvaldkondades. Näiteks moodne kunst, moodne arhitektuur, trendikad autod, moodsad (arvuti)mängud, moetoidud, tervisetrendid või moodne muusika ja palju muud. Kuidas mood sind kõige rohkem kõnetab, seda kujuta oma konkursitöös. Konkursitöö võiks olla maal, joonistus, kolla¾ formaadis A3 või ka pisut erinev. Hea, kui saab seinale riputada. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 10. märts , 2020 Tööd tuua hiljemalt 10. märtsiks 2020 kella 10. 00-17. 00 aadressil: Saue Huvikeskus, Saue, Nurmesalu 9, ruum 130 (Saue koolimaja fuajees) Tööde vormistamine • Töö tagaküljele kirjuta loetavalt töö pealkiri • oma ees- ja perekonnanimi ja kindlasti vanus • kool, klass või kunstiring • juhendaja õpetaja nimi • töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber). Töid hindab viieliikmeline ¾ürii. Vanusegruppe on kuni 6 vastavalt laekunud tööde autorite vanusele. Igas vanusegrupis saavad kolm parimat tööd auhinna. Auhinnaks on kunstitarbed. Näitus konkursile laekunud töödest avatakse Saue Gümnaasiumi saalis. Konkursi kõikide vanusegruppide kolme parema töö autorite tunnustamine toimub 21. märtsil , 2020, kell 12. 00 Saue Gümnaasiumi aulas. info: virve. laan@sauehuvikeskus. ee Ootame rohket osavõttu! Kunstikonkurss 2020 Mina ja mood

Kunstikonkurss 2020Mina ja mood

Saue Huvikeskus kuulutab välja kunstikonkursi 2020 teemal “Mina ja mood”. Ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat.
Mood ei ole ainult rõivad, mood on kõigis eluvaldkondades. Näiteks moodne kunst, moodne arhitektuur, trendikad autod, moodsad (arvuti)mängud, moetoidud, tervisetrendid või moodne muusika ja palju muud. Kuidas mood sind kõige rohkem kõnetab, seda kujuta oma konkursitöös.
Konkursitöö võiks olla maal, joonistus, kolla¾ formaadis A3 või ka pisut erinev. Hea, kui saab seinale riputada.
Võistlustööde esitamise tähtaeg on 10. märts , 2020 Tööd tuua hiljemalt 10.märtsiks 2020 kella 10.00-17.00 aadressil: Saue Huvikeskus, Saue, Nurmesalu 9, ruum 130 (Saue koolimaja fuajees)
Tööde vormistamine
• Töö tagaküljele kirjuta loetavalt töö pealkiri
• oma ees- ja perekonnanimi ja kindlasti vanus
• kool, klass või kunstiring
• juhendaja õpetaja nimi
• töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber).
Töid hindab viieliikmeline ¾ürii. Vanusegruppe on kuni 6 vastavalt laekunud tööde autorite vanusele. Igas vanusegrupis saavad kolm parimat tööd auhinna. Auhinnaks on kunstitarbed. Näitus konkursile laekunud töödest avatakse Saue Gümnaasiumi saalis.
Konkursi kõikide vanusegruppide kolme parema töö autorite tunnustamine toimub 21. märtsil , 2020, kell 12.00 Saue Gümnaasiumi aulas.
info: virve.laan@sauehuvikeskus.ee
Ootame rohket osavõttu!

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunstikonkurss 2020 Mina ja

Saue Huvikeskus kuulutab välja kunstikonkursi 2020 teemal “Mina ja mood”. Ootame osalema kõiki Saue valla kunstihuvilisi noori vanuses 7 kuni 18 aastat. Mood ei ole ainult rõivad, mood on kõigis eluvaldkondades. Näiteks moodne kunst, moodne arhitektuur, trendikad autod, moodsad (arvuti)mängud, moetoidud, tervisetrendid või moodne muusika ja palju muud. Kuidas mood sind kõige rohkem kõnetab, seda kujuta oma konkursitöös.Konkursitöö võiks olla maal, joonistus, kolla¾ formaadis A3 või ka pisut erinev. Hea, kui saab seinale riputada.Võistlustööde esitamise tähtaeg on 10. märts , 2020 Tööd tuua hiljemalt 10.märtsiks 2020 kella 10.00-17.00 aadressil: Saue Huvikeskus, Saue, Nurmesalu 9, ruum 130 (Saue koolimaja fuajees) Tööde vormistamine • Töö tagaküljele kirjuta loetavalt töö pealkiri • oma ees- ja perekonnanimi ja kindlasti vanus • kool, klass või kunstiring• juhendaja õpetaja nimi• töö autori (või lapsevanema) kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoninumber).Töid hindab viieliikmeline ¾ürii. Vanusegruppe on kuni 6 vastavalt laekunud tööde autorite vanusele. Igas vanusegrupis saavad kolm parimat tööd auhinna. Auhinnaks on kunstitarbed. Näitus konkursile laekunud töödest avatakse Saue Gümnaasiumi saalis.Konkursi kõikide vanusegruppide kolme parema töö autorite tunnustamine toimub 21. märtsil , 2020, kell 12.00 Saue Gümnaasiumi aulas. info: virve.laan@sauehuvikeskus.eeOotame rohket osavõttu!

Kunstikonkurss 2020 Mina ja mood

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »