Loodusteaduse huviring Esmaspäeviti kell 13. 30 - 15. 00 ruumis nr. 203 Alustame 9. septembril 2019 Juhendaja Evelin Laanest. Kuutasu 15. - eur. Loodusteaduste ringis kohtuvad uudishimulikud õpilased, kes tahavad teada, kuidas looduses asjad toimivad. Teeme lihtsamaid keemiakatseid, uurime veidi füüsikat, meisterdame, mängime ja nokitseme erinevate loominguliste ülesannete kallal ja seda nii iseseisvalt kui ka paaristööd tehes. Kevade saabudes tegeleme järjest rohkem õuesõppega ja saame tuttavaks meie tavalisemate lindude, taimede ja putukatega. kõrgepinge laborisse Loodusteaduse huviring

Loodusteaduse huviring

Esmaspäeviti kell 13.30 - 15.00 ruumis nr. 203
Alustame 9. septembril 2019
Juhendaja Evelin Laanest.
Kuutasu 15.- eur.
Loodusteaduste ringis kohtuvad uudishimulikud õpilased, kes tahavad teada, kuidas looduses asjad toimivad. Teeme lihtsamaid keemiakatseid, uurime veidi füüsikat, meisterdame, mängime ja nokitseme erinevate loominguliste ülesannete kallal ja seda nii iseseisvalt kui ka paaristööd tehes.
Kevade saabudes tegeleme järjest rohkem õuesõppega ja saame tuttavaks meie tavalisemate lindude, taimede ja putukatega.

Loodusteaduse huviring
Loodusteaduse huviring

Loodusteaduse huviringis (vasakul) ja Loodusmuuseumis (paremal)

Loodusteaduse huviring
Loodusteaduse huviring

Õppekäik TTÜ-sse.kõrgepinge laborisse

Saue Huvikeskus
Saue valla huvikeskus.

Kultuurielu korradaja
Korraldame ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates saue valla elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Loodusteaduse huviring

Loodusteaduse huviringis (vasakul) ja Loodusmuuseumis (paremal) Õppekäik TTÜ-sse kõrgepinge laborisse Esmaspäeviti kell 13.30 - 15.00 ruumis nr. 203Alustame 9. septembril 2019Juhendaja Evelin Laanest.Kuutasu 15.- eur.Loodusteaduste ringis kohtuvad uudishimulikud õpilased, kes tahavad teada, kuidas looduses asjad toimivad. Teeme lihtsamaid keemiakatseid, uurime veidi füüsikat, meisterdame, mängime ja nokitseme erinevate loominguliste ülesannete kallal ja seda nii iseseisvalt kui ka paaristööd tehes. Kevade saabudes tegeleme järjest rohkem õuesõppega ja saame tuttavaks meie tavalisemate lindude, taimede ja putukatega.

Loodusteaduse huviring

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »