Saue Huvikeskus Olete oodatud!       Saue Huvikeskus

Saue Huvikeskus

Vabaõhu maaliaager täiskasvanutele

7.-9. juunini 2019 Prangli saarel, Praaga talu Puhkemajas. Maalime merevaateid ja Prangli saare kaunist loodust. Õpime maalima muutuva valguse tingimustes ja leidma kujutamisväärset ka lihtsates motiivides.
Vabaõhu maalilaagrisse saab registreerida aadressil:


Savituba peredele

Savituba läheb suvepuhkusele ja alustab taas sügisel igal laupäeval, kell 11- 13 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Juhendaja Made Kaares.
Ühe korra tasu perele 12 eurot.
Savitoas saavad vanemad koos lastega savi voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks lauanõusid ja keraamilisi esemeid valmistada. 


 Huviringide lõpetamine

29. mail kell 18.00 Saue Gümnaasiumi saalis. Oodatud on Saue Huvikeskuse kunstistuudio huviringide  õpilased koos vanematega. Kavas: esineb Showgrupp Vikerkaar, tunnistuste kätteandmine ja õpilastööde näitus.

Saue linna laulu- ja tantsupidu "Saue Sõlg"
25. mail 2019. Kell 15
algab rongkäik Keskuse pargist jaanituleplatsile, kell 15.30 algab folkloorietendus jaanituleplatsi laululaval. Peo loovad Saue linna laulu-, tantsu- ja rahvapillikollektiivid koos sõpradega. Olete oodatud!

 
 

 

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saue Huvikeskus

Vabaõhu maaliaager täiskasvanutele 7 -9

Saue Huvikeskus

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »