Savituba peredele 2018. aasta esimene savituba 6. jaanuaril Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Edaspidi igal laupäeval kell 11. 00-13. 00. Hind peredele 12 eurot 1x ja täiskasvanule 9 eurot 1x. Savi, glasuurid ja töövahendid on kohapeal olemas. Juhendaja Made Kaares. Savituppa saavad tulla vanemad lastega või vanavanemad lapselastega üheskoos savi voolima ja keraamikat valmistama. Teeme endale mõnusa suure kruusi kuuma joogi jaoks, pühapäevase pannkoogitaldriku, vanaemale kudumise jaoks lõngakerakausi või muid toredaid ja vajalikke asju, mis oleks ise tehtud ja omanäolised. Kellel huvi, saab ka potikedral savi treida. Savituba peredele

Savituba peredele

21. dets. 2017

2018. aasta esimene savituba 6. jaanuaril Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Edaspidi igal laupäeval kell 11.00-13.00.
Hind peredele 12 eurot 1x ja täiskasvanule 9 eurot 1x.
Savi, glasuurid ja töövahendid on kohapeal olemas.
Juhendaja Made Kaares.
Savituppa saavad tulla vanemad lastega või vanavanemad lapselastega üheskoos savi voolima ja keraamikat valmistama. Teeme endale mõnusa suure kruusi kuuma joogi jaoks, pühapäevase pannkoogitaldriku, vanaemale kudumise jaoks lõngakerakausi või muid toredaid ja vajalikke asju, mis oleks ise tehtud ja omanäolised.
Kellel huvi, saab ka potikedral savi treida.

Savituba peredele
Savituba peredele

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Savituba peredele

2018. aasta esimene savituba 6. jaanuaril Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Edaspidi igal laupäeval kell 11.00-13.00. Hind peredele 12 eurot 1x ja täiskasvanule 9 eurot 1x. Savi, glasuurid ja töövahendid on kohapeal olemas. Juhendaja Made Kaares.Savituppa saavad tulla vanemad lastega või vanavanemad lapselastega üheskoos savi voolima ja keraamikat valmistama. Teeme endale mõnusa suure kruusi kuuma joogi jaoks, pühapäevase pannkoogitaldriku, vanaemale kudumise jaoks lõngakerakausi või muid toredaid ja vajalikke asju, mis oleks ise tehtud ja omanäolised. Kellel huvi, saab ka potikedral savi treida.

Savituba peredele

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »