Savituba peredele Jõulukeraamika Savitoas NB! Kohtume taas 2. novembril kell 11. 00- 13. 00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Ühe korra tasu perele 14. - eur. Juhendaja Made Kaares. Jõulukeraamika Savitoas saavad vanemad koos lastega savist voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks küünlajalgu, piparkoogikausse ja muid toredaid keraamilisi esemeid valmistada. Savituba peredele. Jõulukeraamika Savitoas.

Savituba peredele. Jõulukeraamika Savitoas.

21. augustil 2019

NB! Kohtume taas 2. novembril kell 11.00- 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Ühe korra tasu perele 14.- eur. Juhendaja Made Kaares.
Jõulukeraamika Savitoas saavad vanemad koos lastega savist voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks küünlajalgu, piparkoogikausse ja muid toredaid keraamilisi esemeid valmistada.

Savituba peredele. Jõulukeraamika Savitoas.

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Savituba peredele Jõulukeraamika Savitoas

NB! Kohtume taas 2. novembril kell 11.00- 13.00 Saue Huvikeskuse kunstiklassis. Ühe korra tasu perele 14.- eur. Juhendaja Made Kaares.Jõulukeraamika Savitoas saavad vanemad koos lastega savist voolida, oma kodu kaunistamiseks või sõpradele kingituseks küünlajalgu, piparkoogikausse ja muid toredaid keraamilisi esemeid valmistada.

Savituba peredele. Jõulukeraamika Savitoas.

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »