Võidupüha ja jaanipäev Saue 23. juunil kell 17 - pidulik jumalateenistus Saue kirikus. Teenistust juhib pastor Erki Kuld kell 18 - asetame pärjad vabadussõjas langenute auks ja jagame tõrvikust presidendi läidetud võidutuld kirikupargi mälestuskivi juures kell 21 - süütame jaanilõkke Saue jaanituleplatsil. Tantsuks mängib pop-folk ansambel Krunks More, õhtut juhib Tõnis Milling. Pidu on prii! Võidupüha ja jaanipäev Saue linnas

Saue Huvikeskus
Meie missioon on pakkuda laialdast huviharidust väikestele ja suurtele, luua tänapäevaselt põnev keskkond kunsti-, tantsu- ja loodusõppe jaoks.

Huviringid Sauel
Loodusteaduse huviring, skulptuur, animatsiooniring, joonistamine ja maalimine, keraamika, käsitöö, meisterdamine, mood ja visuaalmeedia ja showtants.

Kultuurielu korradaja
Lisaks huviringidele korraldame konkursse, kursusi täiskasvanutele, näitusi, ühistegevusi ja kultuurisündmusi, kaasates sauelasi ja teiste valdade elanikke.

Kontaktandmed
Saue Huvikeskus
Nurmesalu 9, Saue 76505
tel. 6595 009, mob. 5234 339
e-post:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Võidupüha ja jaanipäev Saue

23. juunil kell 17 - pidulik jumalateenistus Saue kirikus. Teenistust juhib pastor Erki Kuldkell 18 - asetame pärjad vabadussõjas langenute auks ja jagame tõrvikust presidendi läidetud võidutuld kirikupargi mälestuskivi juureskell 21 - süütame jaanilõkke Saue jaanituleplatsil. Tantsuks mängib pop-folk ansambel Krunks More, õhtut juhib Tõnis Milling.Pidu on prii!

Võidupüha ja jaanipäev Saue linnas

www.sauehuvikeskus.ee © 2017 Saue Huvikeskus »